Rajoninio konkurso "Ketvirtokų ketvirtokas" nugalėtojas - 4 kl. mokinys Tautvydas Undžys

Jau tapo tradicija, jog pavasarį Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje yra organizuojamas rajoninis renginys „Ketvirtokų ketvirtokas“, skirtas itin gabiems, smalsiems, įvairiomis mokslo, meno, sporto, kultūros bei kitomis sritimis besidomintiems šauniausiems rajono mokyklų ketvirtokams.

Gegužės 10-ąją savo proto galias išbandė 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyvius į renginį atlydėjo ne tik jų mokytojai, tačiau ir ištikimiausi palaikantys draugai. Po įnirtingos protų kovos finaliniame etape susitiko Kurmaičių pradinės mokyklos ketvirtokas Tautvydas Undžys (mokytoja Jura Venskutonienė) ir mūsų progimnazijos mokinė Arija Urbonavičiūtė (mokytoja Laima Šikšniutė). Vis tik sėkmė labiau lydėjo Tautvydą Undžį, kuris garbingos teisėjų komisijos ir buvo paskelbtas šauniausiu 2023-2024 mokslo metų rajono ketvirtokų ketvirtoku! Sveikinimai!!! Tautvydui progimnazijos direktorė Raimunda Viskontienė įteikė nugalėtojo diplomą bei puikią enciklopediją. Dėkojame Tautvydui ir jį ruošusiai mokytojai Jurai Veskutonienei!

Autorius:
Virginija Kvietkauskienė