Išvyka į Žemaitijos nacionalinį parką

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-01
  • Kategorija: Išvykos

3 klasės mokiniai lankėsi Žemaitijos nacionaliniame parke,- tai konkurso ,,Saugokime žemę, kad ji saugotų mus" 1 vietos nugalėtojų prizas. Platelių lankytojų centre vyko smagus edukacinis užsiėmimas ,,Pažinkime Žemaitijos nacionalinį parką žaisdami". Mokiniai išgirdo Platelių ežero atsiradimo legendą, sužinojo, kaip atpažinti medžius pagal žievę, kokiais būdais galima apskaičiuoti medžių amžių. Vėliau su Žemaitijos nacionaliniu parku pažintį tęsė parke. Apsilankė prie Platelių dvaro rūmų pamatų, komandose piešė dvarą, kokį jie įsivaizdavo jį buvusį. Apsilankė prie storiausio Lietuvos uosio, dar kitaip vadinamo ,,Raganos uosiu“. Nuvykę prie Platelių ežero, iš apžvalgos aikštelės grožėjosi ežeru ir jame esančiomis salomis.

Kelionė visiškai neprailgo, todėl grįždami mokiniai jau planavo kitas savo klasės išvykas.