Patirtinė STEAM veikla „Daržovių karalystėje“

• Paskelbė : Administracija Administracija
  • Paskelbta: 2022-10-11
  • Kategorija: Aktualijos

„Žvirbliukų“ grupėje vyko STEAM patirtinė veikla „Daržovių karalystėje“. Tikslas – lavinti pažintinius procesus per visus pojūčius: regą, skonį, klausą, lytėjimą ir uoslę, plėsti mokinių žinias apie daržovių naudą sveikatai.

Užsiėmimo metu mažieji ne tik grupavo daržoves pagal dydį ir formą, mokėsi teisingai pasakyti spalvų pavadinimus, įvardinti sąvokas: sunkus-lengvas, didelis-mažas, ilgas-trumpas, skaičiavo nuo 1 ik 3, bet ir puikiai atliko smagią dėmesį, pastabumą lavinančią užduotį, kurios metu prie 12 kortelių su daržovių paveiksliukais atrinko ir priskyrė po vieną natūralią daržovę. Per užsiėmimą ugdytiniai mokėsi gražaus bendradarbiavimo ir kultūringo elgesio veikiant kartu.

Mokiniams šis užsiėmimas buvo kupinas naujovių ir atradimų – mažiesiems buvo suteikta galimybė patiems pasiruošti veiklai ir išsirinkti mėgstamiausią daržovę.