Metodinė diena Neringos gimnazijoje

Spalio 30 d. Kurmaičių pradinės mokyklos bendruomenė dalyvavo edukacinėje išvykoje į Neringos gimnaziją. Įgyvendinta kvalifikacijos tobulinimo programa „Iššūkiai ir galimybės šiandieninėje ugdymo įstaigoje“ ir pasidalinta darbo patirtimi su Neringos gimnazijos pradinių klasių mokytojomis, Juodkrantės ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytojomis. Apie iššūkius šiandieninėje mokykloje, darželyje su kolegėmis diskutavo Neringos gimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Dalia Andrijauskienė, Ramunė Kubiliūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sigita Pranarauskė. Atnaujintų programų įgyvendinimo ypatumus ir ugdymo organizavimą pagal atnaujintas programas naudojant vadovėlį „Vaivorykštė“ pristatė Kurmaičių pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Jurgita Česnavičienė, o įtraukties principų įgyvendinimo sėkmėmis ir problemomis dalijosi priešmokyklinio ugdymo mokytoja Meilė Alčauskienė. Džiaugiamės naudingu pasidalijimu patirtimi ir pažintimi su Kuršių nerija.