Metodinė diena Palangos lopšelyje-darželyje "Gintarėlis"

Lapkričio 15 d. Kurmaičių pradinės mokyklos direktorė Renata Bumblienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Kvietkauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Meilė Alčauskienė, Janina Kripienė ir priešmokyklinukų grupės mokiniai lankėsi Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“. Metodinės dienos metu susipažinome su įstaigoje veikiančia „Moksliukų laboratorija“: mokiniai dalyvavo „Moksliukų laboratorijos“ STEAM veiklose, kurias vedė mokytoja metodininkė Vanda Tarvydienė, pedagogai veiklas stebėjo, klausėsi lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui Aurelijos Jazbutienės pranešimo apie darželio veiklos prioritetines kryptis, STEAM, STREAM veiklų plėtojimą. Dėkojame Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenei ir direktorei Jolantai Rimkienei už pasidalijimą patirtimi. Tikime, kad pasirašyta bendradarbiavimo sutartis suteiks galimybę ir ateityje susitikti plėtojant metodinę veiklą.

Autorius:
Virginija Kvietkauskienė