„Panemunės kelias: pilys, dvarai bei įspūdingi gamtos vaizdai“

• Paskelbta: 2023-10-02
  • Kategorija: Išvykos

Rugsėjo 29 dieną 2-4 klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką  Panemune. Kelionės metu lankėsi Panemunės ir Raudonės pilyse. Panemunės pilyje dalyvavo edukacijoje „Statykite pilį“. Mokiniai sužinojo apie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino brolį Vytenį ir čia stovėjusią jo pilį. Išsiaiškino, kas šios pilies šeimininkai, ką jie čia veikė, kaip gyveno. Apžiūrėjo senovinės virtuvės ekspoziciją, kuri pasakoja apie tai, ką valgė pilies šeimininkai, kas ir kur jiems gamino maistą. Pamatė, kaip atrodė didikų svečiams ir gyvenimui skirtos patalpos, salonai ir kambariai. Pilies parke apžiūrėjo seniausius medžius, kaskadinius tvenkinius. Vėliau lankėsi Raudonės pilyje, kurioje laiptais kopė į pilies bokštą. Užkopę turėjo galimybę grožėtis gamta ir įspūdingu Nemuno vingiu.

Autorius:
Pradinio ugdymo mokytojos Toma Jenkienė, Vilma Petrauskienė