Paroda „Užgavėnių kaukė“

• Paskelbta: 2024-02-06
  • Kategorija: Kvietimai

Vesta ir Tesa Litvinaitės, iš priešmokyklinės ugdymo „Zuikučiai“ grupės, buvo pakviestos dalyvauti rajoninėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, mokytojų, tėvų

(globėjų) kūrybinių darbų parodoje „Užgavėnių kaukė“. Dalyviai buvo kviečiami kartu su vaikais susipažinti su Užgavėnių tradicijomis ir pagrindiniu šventės atributu–kaukėmis. Pagaminti Užgavėnių kaukes reikėjo, savarankiškai pasirinkta technika ir iš pasirinktų medžiagų.

Užgavėnių kaukes sesėms padėjo daryti mama Jurgita. Po dienos darbų, kas vakarą, mergaitės darė kaukes: lipdė, klijavo, spalvino. Štai ir puikus rezultatas–dvi Užgavėnių kaukės!

Nuo vasario 5 d. paroda eksponuojama–Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Paroda vyks 2024 m. vasario 5-15 dienomis. Kviečiame į parodą!

Janina Kripienė