Atvira veikla „Sukam kelionių ratuką“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-26

Ikimokyklinio ugdymo grupėje „Žvirbliukai“ vyko atvira veikla „Sukam kelionių ratuką“. Mokiniai buvo pakviesti į kelionę traukinuku, kurios metu aplankė tris stoteles: „Oras“, „Vanduo“, „Žemė“. Smagios kelionės metu ugdytiniai prisiminė saugaus elgesio taisykles kelyje, mokėsi skirti šviesoforo spalvų reikšmes, susipažino su įvairiomis transporto priemonėmis ir jų judėjimo galimybėmis (oru, vandeniu, žeme), įtvirtino geometrinės figūros apskritimo pažinimo įgūdžius, mokėsi skaičiuoti ir teisingai kalboje vartoti matematikos sąvokas: lengvas – sunkus, mažas – didelis.

Mažieji patyrė daug džiaugsmo, kai patys turėjo galimybę išbandyti visus tris keliavimo būdus su pagamintomis iš popieriaus priemonėmis ir žaislais!