Muzikos pamoka kitaip

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-12

1–4 klasių mokiniams vyko atvira muzikos pamoka „Pažinkime muzikos instrumentus“. Pamoką vedė penki Kretingos meno mokyklos muzikos mokytojai.

Mokytoja Rita Pukelytė-Retkienė supažindino su pianinu, fortepijonu. Pianinu grojo mokytoja ir jos ugdytinės – mūsų mokyklos 4 klasės mokinės – Aistė Drungilaitė, Vytautė Petrauskaitė, Kamilė Undžytė. Mokytojas Visvaldas Stirblys supažindino su klarnetu, mokytoja Alina Dubinskienė – su smuiku, o mokytoja Dainora Pazdrazdienė – su skersine ir išilgine fleitomis. Išilgine fleita grojo ketvirtokė Vytautė Petrauskaitė. Mokytojas Alvydas Bružas pristatė varinius pučiamuosius muzikos instrumentus tūbas, grojo ir kartu su mokiniais žaidė ritminį muzikinį žaidimą „Išgirsk ir atlik ritmą“.

Tai puikus dviejų švietimo įstaigų bendradarbiavimas, kurio metu mokiniai ne tik turėjo galimybę bendrauti su profesionaliais muzikantais, bet ir paskatinti mokytis šioje mokykloje.