Kalėdinės dirbtuvės

• Paskelbė : Administracija Administracija
  • Paskelbta: 2022-12-15

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms – Šv. Kūčioms ir Šv. Kalėdoms – visi puošiame namus, eglutę, piname Adventinį vainiką. O kaip miela ir smagu, kada žaisliukai eglutei yra pagaminti savo rankomis. Tad nieko nelaukę 1 klasės mokiniai į svečius pasikvietė savo tėvelius, kurie padėjo suorganizuoti kūrybines dirbtuves. Gruodžio 2 dieną linksmai nusiteikę mokiniai kartu su savo tėveliais rinkosi į klasę, kurioje vyko Kalėdinių žaisliukų gamyba. Kalėdinių žaislų dekoravimui buvo naudojama kimekomi technika. Galutinis rezultatas nudžiugino visus žaisliukų gamintojus.

Ačiū tėveliams už buvimą kartu mokykloje, pagalbą, bendradarbiavimą. Linkime visiems gražių artėjančių švenčių, šilumos bei ramybės!