Didžioji bendradarbiavimo pamoka ,,Lietuva, su gimtadieniu!“

• Paskelbta: 2023-02-10

Penktadienį 2 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti. Mūsų mokyklos mokiniai nutiesė bendradarbiavimo tiltą su Pranciškonų mokyklos 2a ir 2 b. klasių mokiniais. 2 klasės mokiniai papasakojo apie Kurmaičius, apie savo mokyklą. 4 klasės mokiniai visus pasveikino su Lietuvos gimtadieniu, papasakojo, kodėl minime šią dieną ir kas vyko daugiau nei prieš 100 metų. Mokiniai iš Pranciškonų gimnazijos mums papasakojo apie Kretingą, jos lankytinas vietas, apie savo mokyklą ir ten švenčiamas šventes.

Smagu buvo susipažinti, pabendrauti vieniems su kitais. Mokiniai susitarė, kad tokius susitikimus organizuosis dažniau. Kaip įdomu mokytis vieniems iš kitų!

visi