Projektinė veikla „Vaisų ir daržovių diena“

• Paskelbta: 2023-10-30

Spalio 23-ia mokykloje buvo nepaprasta diena. Nuo pat ankstaus ryto, kartu su tėveliais, mokiniai nešė savo iš vaisių ir daržovių padarytus darbelius. Vyko integruotos veiklos, pamokos: prisiminė, kuo naudingi mūsų organizmui vaisiai ir daržovės, pjaustė, spaudė sultys, skanavo vaisių ir daržovių salotas, vardijo vaisių ir daržovių pavadinimus, spalvas.

Mokyklos kieme vyko šventė. Visi kartu dainavo smagias dainas, ritmiškais judesiais pritarė dainoms, puošė mokyklos aplinką, kūrė nuostabią rudens darbelių parodą, dalyvavo akcijoje ,,Padovanok mokyklai žydintį pavasarį'' – pasodino apie 400 krokų svogūnėlių, kurie pavasarį puoš mokyklos pievelę. Dienos pabaigoje, aptarė, ką nuveikė ir sužinojo, skanavo mokytojos iškeptą obuolių pyragą.

Visi džiaugėsi savo darbeliais. Dėkojame tėveliams už puikius darbelius.

Janina Kripienė