Popietė ,,Vaikams skaito senjorai"

• Paskelbta: 2023-11-22

M. Valančiaus bibliotekos Kurmaičių skyriaus bibliotekininkė Rimanta Žilinskienė pakvietė ,,Zuikučių" grupės vaikus į popietę, kurioje viešnios - Roma ir Vilma - skaitė vaikams pasakas, žaidė žaidimus, piešė, vaidino. Senjorės pasidalino įspūdžiais, kaip jaunystėje susipažino su pasakomis bei jų herojais. Vaikams labai smalsu buvo, kokios mieliausios vaikystės pasakos paliko šviesiausius prisiminimus. Vaikus sužavėjo popietės atmosfera, kurioje vaikai pasijuto, lyg patekę ne į biblioteką, o į stebuklingą pasaką. Iš knygų viršelių žvelgė vaikų mylimiausi herojai, lubose kabojo stebuklingas debesis, netrūko ir įvairiaspalvių saldainių, spalvotų pieštukų, užduotėlių! Kupini pasakiškų stebuklų vaikai grįžo į namus ir pasidalino įspūdžiais su tėveliais.

Autorius:
Meilė Alčauskienė, mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Meilė Alčauskienė