,,Atvertos Kretingos muziejaus lobių saugyklos"

Priešmokyklinės ,,Zuikučių" grupės mokiniai dalyvavo Kretingos muziejaus edukacinėje programoje ,,Tavo gimtasis kraštas" trečioje edukacijoje ,,Atvertos Kretingos muziejaus lobių saugyklos". Gidė Diana vedžiojo vaikus po ištaigingas muziejaus sales, kur eksponuojamas grafų Tiškevičių gyventas gyvenimas - nuotraukos, meno kūriniai, baldai, indai. Parodė vaikams Miesto mero regalijas, kuriomis pasipuošia per ypatingas šventes. Laiptais vaikai nusileido į žemutinį aukštą ir siaurais koridoriais, pro slaptas duris pateko į senų radijo imtuvų, televizorių saugomą ekspoziciją. Muziejininkas - istorikas Tadas pakvietė pas save į muziejininko kabinetą ir parodė vaikams didžiulę knygą, kurioje surašomi ir aprašomi muziejaus eksponatai. Vaikai apsilankė muziejaus saugyklose, kur laikomi eksponatai, kurie šiuo metu neeksponuojami. Muziejininkas Tadas parodė vaikams kaip veikia senovinis patefonas ir pakvietė pasiklausyti plokštelės įrašo. Vaikai išgyveno nuostabią kelionę senovės labirintais.

Meilė Alčauskienė