Mokomieji užsiėmimai „Žaidžiu ir mokausi“

• Paskelbė : Administracija Administracija
  • Paskelbta: 2023-01-09
  • Kategorija: Aktualijos

Dažniausiai yra galvojama, jog ankstyvojoje vaikystėje nereikia vaikų „apsunkinti“ dalykais, kurių šie dar nesupranta – skaičiavimas ir matematika mažąjam dar per anksti. Situacija su geometrija dar sudėtingesnė.

Todėl, mūsų, mokytojų užduotis – padėti vaikui žengti į matematikos pasaulį!

„Žvirbliukų“ grupės mažieji mokinukai susipažino su naujomis metodinėmis priemonėmis, kaip: „Apskritimas“, „Kvadratas“, „Trikampis“, „Šuniukai“, „Šuns būda“, „Geometrinės figūros“, „Mano kiemas“. Mokiniai, atlikdami užduotis, mokėsi pažinti ir įvardinti geometrines figūras, įtvirtino skaičiavimo įgūdžius ir spalvų pavadinimus, lavino akies ir rankos koordinaciją.

Mokykime vaikus matematikos jau ankstyvajame amžiuje ir tai darykime kuo žaismingesniais būdais!