Stovykla Gamtos mokykloje

• Paskelbta: 2024-06-06
  • Kategorija: Išvykos

1 klasės mokiniai su savo mokytoja buvo išvykę į dviejų dienų stovyklą Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Gamtos mokykloje. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime bei žygyje ,,Mažieji pėdsekiai". Sužinojo, kokių gyvūnų galima pamatyti Kuršių nerijoje, kaip atrodo jų pėdsakai. Keliaudami miško takais ir takeliais gyvūnų nepamatė, bet atrado stirnų kanopų įspaustus pėdsakus, šernų paliktus apsilankymo ženklus, voverių gausybę apgraužtų kankorėžių...

Nukeliavę iki Baltijos jūros rinko kriauklytes ir sužinojo, kokių kriauklyčių galima rasti Baltijos jūros pakrantėje ir kokios kriauklytės išmetamos į Kuršių marių krantą. Vakarop nepamiršo aplankyti Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre slaugomų ir gydomų ruoniukų.

Per dieną nužingsniavo apie 15 kilometrų. Į Gamtos mokyklą visi grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių. Jau 9 valandą visi sumigo savo minkštose lovelėse.

Važiuojant namo mokiniai vienbalsiai sutarė, kad tokios stovyklos taps klasės tradicija,- kelių dienų išvykos vyks kiekvienų mokslo metų pabaigoje.

Ši stovykla yra viena iš suplanuotų prevencinio projekto ,,Gamtos taku į emocijų pasaulį" veiklų, kurią finansavo Kretingos rajono savivaldybė bei rėmėjai.

Autorius:
Jurgita Česnavičienė