Integruotų veiklų diena "Vabalų miestas"

Kiekvieną mėnesį mokykloje per mokslo metus vykdėme integruotų veiklų dienas, kurių metu mokytojai EditAI platformos pagalba, savo kūrybiškumo dėka integravo visus mokomuosius dalykus - lietuvių kalbą, matematiką, gamtos mokslus, teatrą, muziką ir kt. Gegužės 31 d. mokykloje buvo skirta integruotoms veikloms apie vabalus. Idėją šiai dienai padiktavo rėmėjų ir mokyklos iniciatyva pastatytas "Vabalų viešbutis". Mokiniai vaidino, dainavo, piešė, antrokai dalyvavo edukacijoje Palangos gintaro muziejuje, ketvirtokai neradę vabalų tyrinėjo sraiges, pirmokai be visų kitų veiklų sukūrė nuostabius "vabaliukus" iš gamtinių medžiagų. Dėkojame mokytojams ir mokiniams! Džiaugiamės, kad ši diena suteikė daug įsžūdžių, patobulino mokinių komeptencijas!

Autorius:
Virginija Kvietkauskienė