„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ festivalis 2024“

• Paskelbta: 2024-04-25

Kurmaičių pradinės mokyklos sporto salėje įvyko šventinis renginys: „LTMŽ festivalis 2024“, kuriame dalyvavo trys mokinių grupės: priešmokyklinio ugdymo „Zuikučių“, ikimokyklinio ugdymo „Žvirbliukų“, ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“ ir vaikų tėveliai. Mažieji sportininkai šventę pradėjo iškilminga eisena, nešant LTMŽ vėliavą. Mokinių jau pamėgta „Ąžuolo mankšta“ buvo kaip startas aktyviam ir judriam dalyvavimui sportinėse estafetėse, kuriose visi dalyviai galėjo išreikšti savo smalsumą ir judrumą. Puikią nuotaiką ir ryžtą aktyviai judėti paskatino žaisminga muzika su nuostabiais vaikų klegesiais ir juoko garsais. Festivalio kulminacija – kiekvienam dalyviui įteiktas Lietuvos mažųjų žaidynių Diplomas ir spalvotų balionų pliūpsnis po visą sporto salę!!!

Ingrida Zajančauskaitė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą