Kaziuko mugė

• Paskelbta: 2024-03-06

Štai ir praūžė pirmoji pavasario šventė „Kaziukė mugė“. Visą savaitę gaminti, ruošti mokinių rankdarbiai, mamyčių kepti ir pakuoti skanumynai pagaliau atsidūrė mažųjų pirkėjų krepšeliuose.

Kasmet rengiama mugė, tai mokykloje vykdomo etnokultūrinio projekto „Atraskime praeitį, įkvėpkime ateitį“ dalis. Mažieji mokiniai dainuodami „Su smagia dainele, pas Kaziuką tra lia lia“ kvietė mokyklos bendruomenę, tėvelius į sporto salę, prekiauti. Buvo ir tokių, kurie nekantravę valgė, ragavo tuoj pat, kiti pirko lauktuves namiškiams, dalinosi su klasės draugais. Dėkojame visiems kas atvyko ir tiems, kurie negalėjo sudalyvauti, bet prisidėjote prie šio renginio.

Tai galimybė mokiniams pasidžiaugti mažom smulkmenom, kurios taps smagiais prisiminimais ilgam… Ir pirmieji žingsniai finansinio raštingumo link: vaikai stebi kitus žmones, ypač jų aplinkoje esančius suaugusiuosius, klausinėja, aktyviai domisi ir, galiausiai, ima veikti arba demonstruoja norą daryti tai, ką išmoko stebėdami.

Janina Kripienė