Šventė „Vaikystė tėčio delne“

• Paskelbta: 2024-05-31

Šiandien, priešmokyklinio ugdymo grupės „Zuikučiai“ vaikai, turėjo puikią šventę: savo artimiesiems parodė vaidinimą „Boružė Liputė ieško namų“, dainavo daineles, sveikino tėvelius su artėjančia Tėvo diena ir kartu šoko žemaičių krašto ratelį „Tonkiau, tonkiau kėlnuok kuojės“. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai nuoširdžiai dainavo: „Šiandieną dureles aš uždarau ir savo žaisliukus brangius palieku. Tik neliūdėkite prašau, kaip greit užaugau pats nepajutau. Iškeliauju su daina aš iš darželio, palinkėkite visi man gero kelio“. Šiandien vieno etapo pabaiga, kito pradžia. Mieli vaikai, būkite drąsūs, būkite svajotojai!

Būsimiems mokinukams mokyklos direktorė Renata Bumblienė įteikė pažymas, patvirtinančias, jog baigė Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą, įgijo socialinę, sveikatos saugojimo, komunikavimo, pažinimo, meninio ugdymo kompetencijas ir yra pasirengę mokytis pagal pradinio ugdymo programą.

Ačiū tėveliams už augimą kartu, gražius žodžius.

Janina Kripienė

• Tamo dienynas