Žėima, žėima, biek iš kėima

• Paskelbė : Administracija Administracija
  • Paskelbta: 2023-02-22

Mokyklos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo etnokultūriniame projekte „Atraskime praeitį, įkvėpkime ateitį“ ir atliko Užgavėnių šventei skirtas užduotis. O, mūsų mažieji vaikai: „Žvirbliukai“, „Boružiukai“ ir „Zuikučiai“ Užgavėnes šventė sporto salėje. Vaikai dainavo Užgavėnių dainas, suko ratelius, stebėjo Lašininio ir Kanapinio dvikovą, „nešė“ draugui blyną, atliko ištvermės užduotį ir visi kartu traukė virvę.

Vyko mažieji į Kretingos rajono savivaldybę pas merą Antaną Kalnių, administracijos direktoriaus pavaduotoją Violetą Turauskaitę, svečiavomės Kretingos r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriuje, Kretingos r. švietimo centre, Kretingos r. pedagoginėje psihologinėje tarnyboje ir UAB P. Varkojis ir kompanija.

Visi buvo linksmi, puikiai nusiteikę, kartu šoko ir gyrė mažuosius, kad juos aplankė.