Dainų festivalis „Dainuoju su...“

• Paskelbta: 2023-11-30

Kretingos rajono Kurmaičių pradinėje mokykloje, jau septintą kartą, vyko Žemaitijos regiono ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ir 1 – 4 klasių mokinių dainų festivalis „Dainuoju su mokytoju, mama, tėčiu, sese, broliu, draugais...“. Festivalio tikslas – puoselėti dainą, turtinti mokinių emocinę, kultūrinę, socialinę patirtį, ugdyti muzikinę kultūrą, saviraišką, plėtoti partnerystę tarp ugdymo įstaigų. Dalyviai festivaliui paruošia vieną laisvai pasirinktą bet kokio žanro dainą. Į festivalį atvyko svečiai iš Klaipėdos Vitės progimnazijos, Telšių lopšelio-darželio „Žemaitukas“, Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“, Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, Kretingos lopšelio darželio „Ąžuoliukas“, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos. Atstovauti mokyklai buvo pakviestas Lionginas Žilinskas su tėčiu, sese ir mama. Šiemet sulaukėme 85 dalyvių. Vaikai ir mokiniai dainavo kartu su mokytojais, šeimos nariais ir draugais. Festivalį vedė ketvirtos klasės mokinė Benita Jonauskaitė su sese Betina. Mergaites paruošė, festivalio sumanytoja muzikos mokytoja Janina Kripienė.

Ačiū festivalio rėmėjui Romui Valinskui.

Janina Kripienė