Padėkos diena

• Paskelbta: 2023-12-05

Gruodžio 5 d. Kurmaičių pradinė mokykla bendruomenės narius, mokinių tėvelius, rėmėjus, rajono vadovus pakvietė į Padėkos dieną. Prisiminti per metus įgyvendinti projektai, programos, atnaujintos ugdymo erdvės, mokinių ir mokytojų pasiekimai. Džiaugiamės, kad savivaldybės ir rėmėjų dėka įgyvendinome prevencinę programą „Gamtos taku į emocijų pasaulį“, sveikatingumo programą „Vanduo mūsų draugas“, vasaros užimtumo programą „Vasaros spalvų mozaika“. Beje , programos mokykloje parengtos ir įgyvendintos pirmą kartą, tad tuo labai didžiuojamės ir džiaugiamės. Šiuos mokslo metus pasitikome su nauju sensoriniu kabinetu, naujai įrengta pirmokų klase, mokslo metų pabaigoje džiaugėmės skaitmeniniu Lietuvos žemėlapiu su QR kodais. O kiek dar daug mažų ir didesnių dovanų per ištisus metus gavo mūsų mokykla. Visko net neišvardinsi. Padėkos koncerte dainas ir muziką mums dovanojo Kurmaičių pradinės mokyklos mokiniai, muzikos mokytoja Janina Kripienė.

Dėkojame Kretingos rajono merui Antanui Kalniui, vicemerei Vaidai Jakumienei, Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjai Astai Burbienei, Darbėnų parapijos klebonui Viktorui Dirvonskiui už dėmesį, pagalbą ir palaikymą. Nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriame mūsų rėmėjams:

• Mokinių tėvams, seneliams Donatui Bružui, Giletai ir Egidijui Gedvilams, Karolinai ir Laimonui Ivanauskams, Algirdui Šikšniui, Laurai ir Remigijui Galdikams, Jurgitai ir Nerijui Litvinams, Alinai ir Arūnui Ruzgailoms, Vitalijui Valiukoniui, Astai ir Vaidui Varkojams, Jūratei ir Pranui Varkojams, Tomui Viliušiui.
  • Medicinos centro „Lorna“ savininkei Loretai Bosienei
  • Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorei Jolantai Rimkienei
  • Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktoriui dr. Kęstučiui Trakšeliui
  • Kretingos kaimiškajai seniūnijai ir seniūnei Sigitai Riepšaitei
  • Kretingos Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos Kurmaičių filialo vyresniajai bibliotekininkei Rimantai Žilinskienei
  • Kretingos rajono kultūros centro Kurmaičių filialo vedėjai Rimai Žilinskienei, meno vadovui Donatui Žilinskui
  • Donatui Preikšaičiui
  • Verslininkui Romui Valinskui
  • Laikraščiui „Pajūrio naujienos“ ir jo vadovei Vitalijai Vitkauskienei

Kaip sakė vienuolis Pranciškus Asyžietis „Nes būtent dovanodami gauname”.

Autorius:
Virginija Kvietkauskienė