Užgavėnių šventė

• Paskelbta: 2024-02-13

Mokykloje vykdomas etnokultūrinis projektas „Atraskime praeitį, įkvėpkime ateitį“–„Užgavėnės“. Nuo pat ankstaus ryto mokykloje šurmulys, vyko pasiruošimas Užgavėnių šventei: 4 klasės mokiniai repetavo, jiems padėjo teatro mokytojas Aurimas Pintulis, ikimokyklinio ugdymo „Žvirbliukai“, „Boružiukai“ ir priešmokyklinio ugdymo „Zuikučiai“ grupių mokiniai puošėsi, matavosi kaukes. Pirmokai, antrokai ir trečiokai maišė blynams tešlą, ruošėsi kepti blynus. Mažieji „persirengėliai“ aplankė mokyklos bendruomenės darbuotojus ir visus kvietė į mokyklos sporto salę, vyti žiemą iš kiemo. Šventėje dalyvavo ir mokinių tėveliai, seneliai, Kurmaičių kaimo gyventojai. 4 klasės mokiniai vedė Užgavėnių šventę, o mažieji draugai, kartu su savo šeimos nariais dainavo, šoko, suko ratelius ir vijo žiemą iš kiemo šaukdami: „Žėima, žėima biek iš kėima“.

Janina Kripienė