Koncertas „Aš sava žeme einu...“

• Paskelbta: 2024-02-16

Vasario 16-os, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, pop ansamblio Linksmieji veidukai“ ir septyni priešmokyklinio ugdymo „Zuikučiai“ grupės mokiniai dainavo Kretingos rajono kultūros centro, Kurmaičių skyriaus rengtame koncerte „Aš sava žeme einu...“. Mokiniai atliko 4 dainas: „Yra šalis–Lietuva“ muz. ir žodž. Simono Bradūno, „Mano Lietuva“ muz. ir žodž. Aušros Sendžikienės, „Žemaitėjė brongi, mes–tava vaka“ muz. ir žodž. Jolantos Raišutienės ir Lionginas Žilinskas atliko žemaičių krašto dainą „Torgiokas“, smuiku pritarė sesė Urtė, pianinu mama Rima, būgnu tėtis Donatas. Dainą „Mūsų dienos, kaip šventė“ muz. ir žodž. Vytauto Kernagio atliko kartu su moterų vokaliniu ansambliu ir koncerto klausytojais.

Šis koncertas suartino žmones, sukėlė labai daug džiaugsmo, suteikė gerų emocijų, padėjo pajusti bendrumo jausmą su kitais žmonėmis.

Janina Kripienė