Kviečiame dalyvauti respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų darbų fotografijų parodoje

Kviečiame dalyvauti Kurmaičių pradinės mokyklos inicijuotoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų darbų fotografijų parodoje "Žaidžiu ir mokausi. Pirmosios raidės".    Parodos tikslas – sudaryti sąlygas mokytojams dalintis inovatyviomis ir kūrybiškomis ugdymo idėjomis/veiklomis ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raidžių pažinimo gebėjimus. Paroda vykdoma nuo 2024 m. kovo 1 d. iki 2024 m. balandžio 30 d. Gegužės mėnesį bus surengta virtuali darbų paroda Kretingos rajono švietimo centre. Veiklos organizatorės - priešmokyklinio ugdymo mokytoja Meilė Alčauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Ingrida Zajančauskaitė.

NUOSTATAI