Metodinė diena "Priešmokyklinio amžiaus mokinių vertinimas"

Kovo 27 d. Kurmaičių pradinėje mokykloje vyko metodinė diena "Piešmokyklinio amžiaus mokinių vertinimas". Metodinės dienos metu aptarti dirbant pagal atnaujintas priešmokyklinio ugdymo programas iškilę vertinimo iššūkiai: kompetencijų vertinimas, pasiekimų vertinimas, vertinimo dažnumas, tėvų informavimas apie vertinimą, vaikų pasiekimus, vaikų įsivertinimo galimybės, elektroniniame dienyne pateiktų vertinimo įrankių naudojimas. Dėkojame mokykloms, darželiams, už bendrystę ir pasidalijimą: Kretingos lopšeliui-darželiui "Ąžuoliukas", Marijos Tiškevičiūtės mokyklai, mokyklai-darželiui "Žibutė", Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymui skyriui "Pasagėlė", Palangos lopšeliui-darželiui "Gintarėlis", Klaipėdos lopšeliui-darželiui "Žilvitis".

Džiugu, kad metodinės dienos metu pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kretingos lopšeliu-darželiu "Ąžuoliukas", Marijos Tiškevičiutės mokykla, Klaipėdos lopšeliu-darželiu "Žilvitis".

Metodinė diena - puiki galimybė plėtoti mokytojų kompetencijas. Šį kartą patobulinome reflektavimo, lyderystės, mokymosi drauge su kitais ir iš kitų kompetencijas ir laukiame kitų susitikimų!

Autorius:
Virginija Kvietkauskienė