Kaziuko mugė

• Paskelbė : Administracija Administracija
  • Paskelbta: 2023-03-08

Mokykloje vykdomas etnokultūrinis projektas „Atraskime praeitį, įkvėpkime ateitį – Kaziuko mugė“. Nuo pat ankstaus ryto mokykloje šurmulys, nes vyko pasiruošimas „Kaziuko mugei“: mokiniai ruošė prekyvietę, dėjo prekes, nekantraudami laukė šventės pradžios. Šventę pradėjo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, dainavo paruoštas daineles, muzikos mokytoja pasakojo apie Kaziuko mugę seniau ir dabar. Skambant liaudiškai muzikai vaikai, mokiniai siūlė, kartu su tėveliais, ruoštas rankų darbo daiktus, gardumynus.

Mugė – viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų. Patys įsitikino, kaip nelengva pagaminti produktą savo rankomis ir jį dar parduoti. Tikras džiaugsmas apėmė, kai darbas sulaukė pagyrimo ir buvo nupirktas.