Miuziklas „Kalėdų Senelio kelionė“

• Paskelbta: 2023-12-21

Pasibeldus žiemai, mokykloje, pasiruošimas šventėms prasidėjo. Puošėme mokyklos aplinką, klases, vaikai ir mokiniai rašė laiškus Kalėdų Seneliui, o ketvirtokai–ruoštis miuziklui.

Gruodžio 21 dieną, šurmulys mokykloje, visi laukė miuziklo „Kalėdų Senelio kelionė“ premjeros. Štai, ji įvyko! Miuzikle dalyvavo visi: „Žvirbliukai“, „Boružiukai“, „Zuikučiai“ ir 1–4 klasių mokiniai. Jie vaidino, dainavo, šoko, nes miuzikle pasakojama Senelio snieguota nuotykinė istorija apie ilgą kelionę iš kaimo pas vaikus į miestą. Vaikai sužinojo kokias kliūtis kiekvieną kartą turi įveikti Senelis, keliaudamas pas vaikus su dovanomis.

Vaikus ir mokinius paruošė režisierius Aurimas Pintulis, muzikos mokytoja Janina Kripienė, šokio mokytojas Ingridas Kiškis.

Autorius:
Janina Kripienė Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, muzikos mokytoja

Janina Kripienė