,,Mūsų draugas – vanduo“

Kurmaičių pradinės mokyklos mokiniai įsijungė į sveikatinimo projektą ,,Mūsų draugas – vanduo“, kurį finansuoja Kretingos rajono savivaldybė ir medicinos sveikatos centras ,,Lorna“, esantis Klaipėdoje. Mokiniai dalyvaudami šiame projekte sustiprins sveikatą, suvokimą apie fizinio aktyvumo naudą, įgis saugaus elgesio vandenyje įgūdžių. Tikime, kad sportuojantys mokiniai mažiau nerimauja, lengviau prisitaiko prie aplinkos, stiprina fizinį aktyvumą ir geriną sveikatą.

Šiandien su trečios klasės mokiniais apsilankėme medicinos sveikatos centre ,,Lorna“ ir sudalyvavome pirmame vandens aerobikos užsiėmime, kurį pravedė kineziterapeutė - plaukimo trenerė. Po užsiėmimo turėjome poilsio laiką ir savo sveikatą stiprinome deguonies kokteiliais, kuriais mus vaišino medicinos centras ,,Lorna“.

Visi mūsų mokyklos mokiniai turės galimybę įgyti įgūdžių lankantis baseine, kurie pravers gyvenantiems prie Akmenos upės ir Baltijos jūros.

Autorius:
Vilma Petrauskienė

Nuotraukos:
Vilma Petrauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Tamo dienynas
  • Mūsų darželis
  • Tėvams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas