Vasaros stovyklos uždarymas

• Paskelbta: 2024-06-15

Paskutiniąją stovyklos dieną, svečiavosi savanoris Tomas, VšĮ Pranciškonų gimnazijos 7 klasės mokinys Kostas Statkauskas. Kartu skandavo stovyklos skanduotę, dainavo dainą, šoko Tomo išmoktą šokį, žaidė žaidimus. Stovyklautojai vyko susipažinti su paties moderniausio Baltijos šalyse teatro techniniais slėpiniais Klaipėdos dramos teatre. Čia mokinius pasitiko ir duris atrakino aktorius Vaidas Jočys. Mokiniai mezgė naują pažintį su teatru: leidosi į jo požemius ir kilo virš jo scenų, tapo aktoriais, žiūrovais, o mažojoje salėje išbandė naują technologiją – sukosi aplink sceną į vieną ir kitą puses. Scenoje atliko judesio lavinimo užduotis, iš arčiau patyrinėjo sceną, o svarbiausia, drąsiai eksperimentavo patys kurdami teatrą.

Sugrįžus į mokyklą stovyklautojų laukė didžiulė staigmena „Linksmiausias Putų šou“. Linksmybės putose, plius gera nuotaika, lygų nepamirštami įspūdžiai ...

Atliko refleksiją –piešė, kirpo savo delniuką, jame rašė savo jausmus ir išgyvenimus patirtus vaikų vasaros užimtumo stovyklos „Vasaros spalvų mozaika–2“ metu.

Alkį malšino valgydami picą.

Dėkojame Kretingos rajono savivaldybei už kelionės, picų, tėveliams už edukacijos, rėmėjams už „Linksmiausią Putų šou“ finansavimą.

Janina Kripienė

• Tamo dienynas