Edukacinis užsiėmimas „Muzikos labirintais“

• Paskelbta: 2024-06-12

Vaikų vasaros užimtumo stovyklos „Vasaros spalvų mozaika–2“ dalyviai vyko į Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklą, į edukacinį užsiėmimą „Muzikos labirintais“. Edukaciją vedė Rima Žilinskienė, fortepijono vyresnioji mokytoja. Pirma labirinto užduotis – surasti dailės skyrių, kur meno mokyklos mokiniai mokosi piešti, tapyti, lipdyti... Rasti padėjo mūsų stovyklos dalyvis Gabriel Mikuškin, kuris ankščiau lankė šią mokyklą. Mokiniams, surasti kelius, kurie padėjo rasti vietas į kurias buvo norima patekti, mums padėjo stovyklos dalyvė Urtė Žilinskaitė, ji mokosi šioje mokykloje griežti smuiku. Mokiniai bendravo su dailės mokytoja Lina Barcevičiene, Živile Meištininkiene, dailės mokytoja metodininkė, dailės skyriaus vedėja, Violeta Gaubyte, smuiko mokytoja metodininkė, Ligita Veniuliene, akordeono mokytoja metodininkė, Jūrate Zubiene, tautinių instrumentų skyriaus vedėja, folkloro ansamblio vadovė. Didžiojoje salėje klausėsi atlikėjų, meno mokyklos mokinių atliekamų kūrinių. Į sceną buvo pakviesti ir mūsų stovyklautojai: smuiku griežė Urtė Žilinskaitė, akomponavo mama Rima Žilinskienė, fortepijonu skambino Ieva Lingytė, kanklėmis grojo Betina Jonauskaitė.

Dėkojame Kretingos rajono savivaldybei už kelionės finansavimą, socialiniams partneriams už edukaciją.

Janina Kripienė

• Tamo dienynas